Aliens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliens

(Vítejte na ally fórum)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška do klanu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Amawel
Anonymní




Přihláška do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška do klanu   Přihláška do klanu I_icon_minitimeWed Aug 18, 2010 11:35 am

Ahoj,
jméno mé drahé elfičky je Amawel a chtěl bych do klanu Fear.
Od klanu očekávám nějakou farmu, akce a hlavně zábavu.
Má postava je Elven Elder (lvl 67)
mí petíci PP 54, SE 60, SWS 54, BD 55
můj minulý klan byl Ganja Technics (bylo to už před pár měsíci, myslím že v tu dobu když byl ještě u vás v ally)

Jinak mé jméno je Míra, je mi sedmnáct let a jsem z Ostravska. eLko hraju už pár let (přibližně 3 :-)) ale teď jsem měl pár měsíců pauzu. Tak to by bylo k přihlášce asi vše pig
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Přihláška do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu   Přihláška do klanu I_icon_minitimeWed Aug 18, 2010 12:37 pm

postavu neznám, může na tebe někdo podat reference? zatim +0
Návrat nahoru Goto down
morgawr

morgawr


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 08. 10
Location : Pardubice

Přihláška do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu   Přihláška do klanu I_icon_minitimeWed Aug 18, 2010 12:52 pm

Kluk s zenskym charem i jmenem? fuj
aktiv support se dycky hodi +1
Návrat nahoru Goto down
Amawel
Anonymní




Přihláška do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu   Přihláška do klanu I_icon_minitimeWed Aug 18, 2010 12:53 pm

Jo ještě jsem zapomněl: Můj equip je Tallum róba, SoM+acu, Homo+conversion, skoro kompletní Maje set šperků (chybí jedno ucho), a rybářská souprava :-))

Ne, nemyslím že by na mě mohl podat někdo od vás reference, myslím že mě od vás nikdo nezná...
Návrat nahoru Goto down
Amawel
Anonymní




Přihláška do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu   Přihláška do klanu I_icon_minitimeWed Aug 18, 2010 1:02 pm

No a co je na tom jako špatného? 1. Elfky mají mnohem hezčí model postavy než Elfové (o tom snad žádná) a za 2. Myslím si ži elfka s nickem třeba Brutalus, Killer, Brian, Semtex nebo podobně prostě nevypadá moc dobře... navíc Amavel je můj oblíbený druh čokolády od Milky Razz
Návrat nahoru Goto down
skolacka

skolacka


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 03. 06. 10
Age : 40
Location : Prague

Přihláška do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu   Přihláška do klanu I_icon_minitimeWed Aug 18, 2010 1:31 pm

Amawel napsal:
No a co je na tom jako špatného? 1. Elfky mají mnohem hezčí model postavy než Elfové (o tom snad žádná) a za 2. Myslím si ži elfka s nickem třeba Brutalus, Killer, Brian, Semtex nebo podobně prostě nevypadá moc dobře... navíc Amavel je můj oblíbený druh čokolády od Milky Razz

máš recht já jsem kluka a mam trpku s nickem skolacka Very Happy co k tomu dodat že :p jinak +1 asi
Návrat nahoru Goto down
http://www.game-videa.cz
Amawel
Anonymní




Přihláška do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu   Přihláška do klanu I_icon_minitimeTue Aug 24, 2010 4:16 pm

Noo skoro týden a tři odpovědi, na to kolik je zhlédnutí, to je aktivita Shocked ... no nic, podívám se někde jinde...
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Přihláška do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu   Přihláška do klanu I_icon_minitimeTue Aug 24, 2010 6:32 pm

gl, stejně si byl jen pet...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu   Přihláška do klanu I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška do klanu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska do klanu
» chtel bych do klanu muchentuchen
» prihláška
» Přihláška do klanu Fear
» Přihláška do klanu undeathlegion

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliens :: Nábor akce :: Uzavřené přihlášky-
Přejdi na: