Aliens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliens

(Vítejte na ally fórum)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška do klanu undeathlegion

Goto down 
+6
SirSandro
Samhain
Melinka
sewa
Johnys
Softy
10 posters
AutorZpráva
Yeahawer
Anonymní




Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeSat Jul 24, 2010 2:31 pm

nick herní postavy - Yeahawer ( Spellhower)
do jakého klanu a proč - Mno, chtěl bych do klanu UndeathLegion(Cl je nellyna251), sem dostal nabídku od jejich klanu jeslti nechci k nim, souhlasil jsem a tento týden na dovolené, dostal jsem ji ve středu 2týdny zpátky tak jsem leavnul z jednoho klanu kvůli vysoké neaktivitě.
- co od klanu očekávám - Mno chtěl bych společně zalovit enemy, hrát a komunikovat s kolektivem, čekat oporu, když bude třeba, najít super lidi hrájící v l2, protože jich moc neni a věřím, že tady jich v této ally bude hodně
lvl a char - zatím 61, výbava Bo set šperků, som zatím bez acu a avadon robe set, NM štít
jiné další postavy - Mno pujčuju si je od kámoše, Elleseri (SE), Shigura (PP)
, Sanskrit (Bd)
vaše minulé klany - Jen nějaké vlastní jako Praestorn, a pak RedTube ally insomnia, kde jsem byl společně s undeathlegion
něco málo o sobě - Milan Červený, věk 15 let
S pozdravem
Yeahawer ( Spell Hower)
Návrat nahoru Goto down
Yeahawer
Anonymní




Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: omluva   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeSat Jul 24, 2010 2:37 pm

Jeslti jsem na něco zapomněl, tak se hluboce omlouvám.
Návrat nahoru Goto down
Softy




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 21. 07. 10

Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeSat Jul 24, 2010 2:43 pm

+1.Fajn člověk.
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeSat Jul 24, 2010 3:02 pm

no bejt tebou, tak spíš bych ještě expil aspoň na 70+, potom teprv hunt... typuju, že by tě teď dalo enemy na 2 rány +- Smile potom s těma petama nevim, co nejdřív bych asi pracoval na svejch pokud možno
jinak jestli budeš aktiv, tak +1
Návrat nahoru Goto down
Yeahawer
Anonymní




Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: doplňovácí údaje   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeSat Jul 24, 2010 8:09 pm

Ahoj,
Myslím si, že aktivní jsem až moc, ale nemám rád nudu, nějaká akce i ally focení, je dobrý, dokážu hrát každý den- celý den, 75+ bych chtěl bejt do konce prázdnin, s kámošem WL 61+ expíme od zítra takže by to mělo jet rychle, lvl u mě nebude problém, jedinej bude asi 3rd a subko. Very Happy
Ale to nějak zvládnu. Jen bych chtěl poznat nějaký lepší lidi, než sem poznal, jsou tu takový lidi, kteří jsou 70+ a ukradnou i low d gunu a šperky, ale věřím, že jste dobrý kolektiv co se týče všeho. Tak doufám, že s váma a vy se mnou budem navzájem dobře vycházet. Smile Smile Co se týče té mé aktivnosti může potvrdit Softy, nellyna251(která/kterej my řekl, že sem dost aktivní a kvůli tomu sem dostal nabídku u nich v klanu)
Yeahawer
(doplňovácí údaj)
Návrat nahoru Goto down
sewa




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 05. 10
Age : 29
Location : Slaný

Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeSat Jul 24, 2010 8:45 pm

jj +1 a s nellynkou se pak musim domluvit :)ae o tobe to nic neni
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeSat Jul 24, 2010 8:57 pm

jo neboj, v alli si půjčujem navzájem B,A,S sety a guny, takže se tu bát nemusíš Smile
Návrat nahoru Goto down
Melinka

Melinka


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 09. 06. 10
Age : 35
Location : New Bor City

Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeSat Jul 24, 2010 8:59 pm

+1 Smile
Návrat nahoru Goto down
Samhain




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 23. 07. 10
Location : Pardubice

Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeSun Jul 25, 2010 8:25 am

kdyz jsi byl k nam pozvan, tak to asi melo naky rozumny duvod bounce

+1
Návrat nahoru Goto down
SirSandro

SirSandro


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 08. 06. 10

Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeSun Jul 25, 2010 9:02 am

+1
Návrat nahoru Goto down
Lednak

Lednak


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 04. 10
Age : 28
Location : Blansko (prdelákov)

Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeSun Jul 25, 2010 10:04 am

+1 Wink btw já chcu taky někoho kdo mě bude vlakovááát !! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://......
Nellyna251




Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 21. 07. 10

Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: .   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeTue Jul 27, 2010 10:34 am

za me mas +1
Návrat nahoru Goto down
Bufybufy

Bufybufy


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 21. 04. 10
Age : 36
Location : Most

Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeTue Jul 27, 2010 11:35 am

+1
Návrat nahoru Goto down
morgawr

morgawr


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 08. 10
Location : Pardubice

Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitimeTue Aug 03, 2010 1:01 pm

Ten uz je taky nabran v UL
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška do klanu undeathlegion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu undeathlegion   Přihláška do klanu undeathlegion I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška do klanu undeathlegion
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška do klanu
» chtel bych do klanu muchentuchen
» Přihláška - Bly
» prihlaska do klanu
» Přihláška do klanu Fear

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliens :: Nábor akce :: Uzavřené přihlášky-
Přejdi na: