Aliens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliens

(Vítejte na ally fórum)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 chtel bych do klanu muchentuchen

Goto down 
+5
Callisty
Ahoj
Felzuma
Johnys
Dessirre
9 posters
AutorZpráva
FANATIC
Anonymní




chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: chtel bych do klanu muchentuchen   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitimeTue May 11, 2010 8:12 pm

takze jak sem se uz zminoval chtel bych do klanu muchentuchen,proc? pac chci do fajn klanu jako je tento a taky se tam s par lidma znam :-)mam pety pp52+,se 56+,bd58,sws55,kocku delam :-) ee taky:-), neco o me: je mi 15let menuju se michal,bydlim v prostějově,LAJNU hraju asi 4-5 roku.minule klany? : lital sem ze zacatku raiders,potom nejaky ty nezname ,pak sem byl smalsoldiers(GO) pak silverraiders(GO).tak a tot vse :-).
Návrat nahoru Goto down
Dessirre




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 05. 10

chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: Dessirre   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitimeTue May 11, 2010 9:10 pm

hodne strida klany.. navic GO Sad( nevim zalezi na muchentuchen za me kazdopadne - silent Suspect
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: Re: chtel bych do klanu muchentuchen   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitimeTue May 11, 2010 9:25 pm

já ho znám trochu a připadá mi jako fajn člověk... jinak já byl taky v GO Razz ale je to teď parta dementů co si na něco hraje
+1
Návrat nahoru Goto down
Felzuma




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 04. 10

chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: Re: chtel bych do klanu muchentuchen   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitimeTue May 11, 2010 10:36 pm

-1
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: Re: chtel bych do klanu muchentuchen   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitimeWed May 12, 2010 6:41 am

Co jsem s nim mluvil tak se mu ani nedivím Smile v GO je to samá akce cs , wb , Q a prostě musíš jít ... Jak nenapíšeš že jdeš, nebo co kdy děláš ... tak nechci vědět jak to tam pak probíhá Suspect Myslím si že během takové doby těch klanů není až tak moc ... ještě asi nenašel co hledal Smile No a za mě , já byl taky v GO nějakej tu krátkou dobu ...Chce jen v pohodě si zahrát , takže +1
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Callisty




Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 03. 05. 10
Age : 40
Location : Okr. Opava

chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: Re: chtel bych do klanu muchentuchen   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitimeWed May 12, 2010 3:12 pm

Musím se taky přimluvit. Vy sice GO nemáte rádi, ale já tam taky byla a už mi to stačí. to že tam někdobyl, neznamená, že je nějaký divný, bo zkažený. Pokud chceš klidnou farmu a poho lidičky, tak jsi na správný cestě. za mě +1


Mimo téma... koukám, nás bylo hoooodně v GO geek
Návrat nahoru Goto down
Mex

Mex


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 17. 04. 10

chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: Re: chtel bych do klanu muchentuchen   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitimeWed May 12, 2010 3:50 pm

Kamaraad:-)Smile +1
Návrat nahoru Goto down
gatte




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 02. 05. 10

chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: Re: chtel bych do klanu muchentuchen   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitimeThu May 13, 2010 7:30 am

+1
Návrat nahoru Goto down
Bufybufy

Bufybufy


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 21. 04. 10
Age : 36
Location : Most

chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: Re: chtel bych do klanu muchentuchen   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitimeThu May 13, 2010 11:36 am

+1 v go jsou i super lidi, nechápu, proč se všichni hází do jednoho pytle Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
DeathDuck

DeathDuck


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 21. 04. 10
Age : 27
Location : Blansko

chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: Re: chtel bych do klanu muchentuchen   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitimeThu May 13, 2010 3:59 pm

+1 ..pohodář..a stejný jméno jako já takže u mě není co řešit cheers
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: Re: chtel bych do klanu muchentuchen   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitimeFri May 14, 2010 5:38 pm

NABRÁNO
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Sponsored content





chtel bych do klanu muchentuchen Empty
PříspěvekPředmět: Re: chtel bych do klanu muchentuchen   chtel bych do klanu muchentuchen I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
chtel bych do klanu muchentuchen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chtěl bych z5...
» Přihláška do klanu
» Přihláška do klanu undeathlegion
» prihlaska do Muchentuchen
» prihlaska do klanu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliens :: Nábor akce :: Uzavřené přihlášky-
Přejdi na: