Aliens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliens

(Vítejte na ally fórum)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška do klanu Fear

Goto down 
+6
skolacka
iron
Rianel
drtic
Ahoj
Johnys
10 posters
AutorZpráva
johanovi
Anonymní




Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 8:26 pm

Ahoj všem těm kteří to budou číst a děkuju za vaše +/-

*Můj nick je johanovic ( SPS 72),, i když nejsem původní majitel této postavy,, kámoš co se zažral do AIONu mi ji dal )
*Pety mam: LadyMariana (pp53) / ZaGGi (bd52) / Maiiko (sws52) / Zaii (se60) a DarkCloudy (se60)
*Vlastní ava rob set +6 ,, maje set sperku +18 a momentalne se snazim sehnat nějakou gunu =x
*Byl jsem v klanu GanjaTechnics ,, vstoupil sem do tohoto klanu ve zbrklosti,, když sem se vrátil z5 sem na GP,, a byla to chyba jak mi po krátkém čase došlo (myslím ten vstup do jejich klanu Wink)
*Jmenuju se Lukáš, je mi 18 let,, bydlim kousek od Prahy,, estli někomu něco řiká město "Stará Boleslav" mno a 22.6 sem dostal do ruky výučák xD
*Chtěl bych do klanu Fear, bavil sem se přes pm s hráčem Astec ,, to on mě vlastně dal echo na klan =))

Možná bych měl takovej dotaz,, funguje nějaké ally VT / TS ?? myslim že to patří k hraní,,a je to lepší než pořád něco psát =))
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 9:02 pm

+1... ještě mi napiš tvůj nick za koho si hrál, než ti tuhle postavu kámoš dal...
jinak VT/TS teprv děláme, párkrát jsme si akce vyzkoušeli bez VT/TS a dopadlo to nic moc Very Happy pale
Návrat nahoru Goto down
johanovi
Anonymní




Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 9:09 pm

hraval sem za glada Lukas02 ,, i ted ho občas lognu =)) ,,ae je to spis pet do dim napr..a tky sem jel jako main SE Zaii ,, ae po nějaký době mě přestalo bavit křičet do all o PT
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 9:14 pm

+1
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
drtic

drtic


Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 24. 04. 10
Age : 34
Location : Piestany

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 9:39 pm

majitela som poznal uz cez rok tu nehral a uz vtedy bol 72.
a daval acc asi 3 rainbow!
a mas rainbow petov
podla mna si R pet
... - 1
Návrat nahoru Goto down
johanovi
Anonymní




Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 9:56 pm

cože ??..tak mi prosim řekni kterej z tědle mejch petů je rainbow ??..a kdyby byly,, proč nejsou 70+ ??..možná sis splet nicky a login na johana mam jen já,,měnil sem ho...a ještě k tomu lvlu,, je pořád 72 ptž pravej majitel nehraje rok a já se vrátil na GP ted,, hrál sem na kamaelu
Návrat nahoru Goto down
Rianel




Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 25. 05. 10

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 10:29 pm

-1 tvrde na to pirat
Návrat nahoru Goto down
iron




Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 07. 06. 10
Location : vláčky Varka xD

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 11:10 pm

-
Návrat nahoru Goto down
skolacka

skolacka


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 03. 06. 10
Age : 40
Location : Prague

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeWed Jun 30, 2010 2:13 am

já osobně nevim a neznám, asi jsem tě ani nikdy neviděl takže netusím zda něco máš nebo nemáš společného s rainbow. Nevím teda jak se k tomu postavit +0
Návrat nahoru Goto down
http://www.game-videa.cz
carcass

carcass


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 05. 10

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeWed Jun 30, 2010 7:08 am

davam neco mezi 0 a +1 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
iron




Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 07. 06. 10
Location : vláčky Varka xD

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeWed Jun 30, 2010 9:14 am

carcass napsal:
davam neco mezi 0 a +1 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tomu se vetsinou rika +0,5 xD
Návrat nahoru Goto down
SirSandro

SirSandro


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 08. 06. 10

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeWed Jun 30, 2010 9:55 am

-1
Návrat nahoru Goto down
Bufybufy

Bufybufy


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 21. 04. 10
Age : 36
Location : Most

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeWed Jun 30, 2010 2:36 pm

-1 prave jsem se doslechla, ze davas prihlasku i do klanu SR a to soucasne u obou klanu, takze sry
Návrat nahoru Goto down
johanovi
Anonymní




Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeThu Jul 01, 2010 2:07 am

já už nepodávám přihlášku nikam,, tedle servr mě zklamal Sad( tak GL vsem jak IG tak i v realu Wink)
Návrat nahoru Goto down
Astec

Astec


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 02. 05. 10
Age : 30
Location : Slaný

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeThu Jul 01, 2010 9:22 am

ZAMÍTNUTO
Návrat nahoru Goto down
Bufybufy

Bufybufy


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 21. 04. 10
Age : 36
Location : Most

Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitimeThu Jul 01, 2010 7:32 pm

nedavals prihlasku jinam? tak se podivej na stranky SR Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška do klanu Fear Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do klanu Fear   Přihláška do klanu Fear I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška do klanu Fear
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» NiceLady - Prihláška do klanu Fear
» Přihláška do klanu
» přihláška do fear
» prihlaska do Fear
» prihlaska do klanu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliens :: Nábor akce :: Uzavřené přihlášky-
Přejdi na: