Aliens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliens

(Vítejte na ally fórum)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška do Academie

Goto down 
+4
sWaMpEr
Ahoj
markooo
DeathDuck
8 posters
AutorZpráva
Froosty
Anonymní




Přihláška do Academie Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška do Academie   Přihláška do Academie I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 2:11 pm

- nick herní postavy - Froosty

- do jakého klanu a proč - rád bych do academie protože na vaše hlavní Clany (Muchentuchen) nemam lvl.
Chci k vam protože je vidět že jse aktivní klan = pořád vás vídám.

- lvl a char(případně výbava) - Jsem Dark Avenger momentálně lvl 52. Vybava - Doom hvy set + 13 , Aoba+Hp cista , Bo set sperku.

- jiné další postavy(peti) - no za tu éru co sem na Gameparku už mám pár postav ( Negryně 53, SPS 52, Glad 54 ) no a peta mam PP 44 tezko se expí ale co vám budu povídat.

- vaše minulé klany (aliance) - Nebyl sem zatim v žádném klanu který by byl hoden toho abych tu o něm psal. Tudiš sem spíše zklamaný protože co se tyče klanů stálo za hovno - NEaktivita, žádná prdel , žádné akce prostě nic.

- něco málo o sobě - Jemenuju se Tomáš, je mi 19 , bydlím ve Fulneku (nečekám že to město někdo bude znát Very Happy ) Teď jsem na L2 celý den protože mam maturitu uspěšně za sebou a tak si ,, hledám práci" Very Happy

- kdo na Vás může popřípadě podat reference - no nikdo vám známý mě asi nedoporučí, parkrat sem byl S Johnysem na rb a tak ale myslim si že to na doporučení není. A tak to bude muset být na vás si mě prozkoušet Smile

- dovolil bych si tu přidat ještě 2 položky-

- Co od klanu od klanu očekávám - Očekávám přátelské zázemí a pohodu při hraní, nějakou tu pomoct ať při expeni tak při shanění věcí (samozřejmě v mezich = nečekám support, taky budu dřít ), no a taky bych uvítal nějaké ty akce RB, Dimky, Farmy.

- Co Klanu Nabídnu - Nabízím sebe, férového hráče který rád pomůže a vyjde vstříc komukoliv. Jsem nekonfliktní tudiš PVP nevyhledavám už jen pro to že jsem DA nevěřím si na magiče Sad ale když už se nějak nachomýtnu u toho pvp tak se nebraním.

To je asi vše spozdravem Froosty
Návrat nahoru Goto down
DeathDuck

DeathDuck


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 21. 04. 10
Age : 27
Location : Blansko

Přihláška do Academie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do Academie   Přihláška do Academie I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 2:25 pm

pěkná přihláška.... Twisted Evil určo +1 ..do akademie určitě..
Návrat nahoru Goto down
markooo

markooo


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 11. 05. 10
Age : 37
Location : SVK Brezno

Přihláška do Academie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do Academie   Přihláška do Academie I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 4:00 pm

do academia davam +1, vsetko potrebne si dal vediet nevidim v tom problem
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Přihláška do Academie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do Academie   Přihláška do Academie I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 4:03 pm

jj souhlasím , velmi pěkná přihláška Smile Byl jsem za pety párkrát s tebou na rb .. pohoda člověk .. určo +
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
sWaMpEr

sWaMpEr


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 11. 05. 10
Location : Brezno

Přihláška do Academie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do Academie   Přihláška do Academie I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 7:37 pm

+1
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Přihláška do Academie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do Academie   Přihláška do Academie I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 8:04 pm

+1, akorát nevim, jak to bude s místem v MT... jsme skoro full a pořád někoho nabíráme Mad
Návrat nahoru Goto down
ponik




Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 30. 04. 10
Age : 31

Přihláška do Academie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do Academie   Přihláška do Academie I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 8:34 pm

určo +1 Smile
Návrat nahoru Goto down
PinHead

PinHead


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 21. 04. 10
Age : 30

Přihláška do Academie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do Academie   Přihláška do Academie I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 10:58 pm

velmi pekne napsana prihlaska rozlehla +1 do akademie na jistotu
Návrat nahoru Goto down
Bufybufy

Bufybufy


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 21. 04. 10
Age : 36
Location : Most

Přihláška do Academie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do Academie   Přihláška do Academie I_icon_minitimeWed Jun 02, 2010 7:23 am

+1 paradni prihlaska Smile
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Přihláška do Academie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do Academie   Přihláška do Academie I_icon_minitimeWed Jun 02, 2010 5:20 pm

NABRÁNO
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Sponsored content





Přihláška do Academie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do Academie   Přihláška do Academie I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška do Academie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» přihláška k muchentuchen :-)
» Přihláška
» prihlaska
» Přihláška
» Prihlaska

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliens :: Nábor akce :: Uzavřené přihlášky-
Přejdi na: