Aliens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliens

(Vítejte na ally fórum)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska do akademie

Goto down 
+7
Electra
Callisty
carcass
gatte
Mex
Ahoj
Johnys
11 posters
AutorZpráva
Ariza
Anonymní




Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeTue May 25, 2010 5:27 pm

- nick : Ariza
- do jakeho klanu : Alienscademi
- lvl : 48 ale ne na dlouho Smile ,char EE ,
vybava kterou mam a pouzivam/budu pouzivat : Divine robe set ,homo s acu ,s con ,
Tallum robe set + 12 ,BW robe set ,Valhallu s acu ,BO set sperku ,Maje set sperku...
- Dalsi postavi : Necro 63 (puvodne main ale prestal sem za nej hrat protoze me to za nej prestalo bavit ,proste to nebyl tymovej char a to me casem odradilo ), SPS 50 (to byl ten nejvetsi ulet kterej sem nafarmil za 9 dnu Very Happy byla proste nuda no) ,PP 48 ,SE 56
- Bejvalej clan (ally) : No asi TheLegion kterej sem zalozil hlavne na pokec s kamosema...Ally sme
nejakou mely ale nazev uz si nevspomenu... pak Ally leader alianci rozpustil kvuly nedostaku casu ..
- Neco o me : Bydlim v Praze jmenuju se Fanda a je mi 14 let..U lineage jsem snad kazdy den..
- Reference : Mex
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeTue May 25, 2010 5:41 pm

do academie +1, jinak už si přemýšlel do jakýho clanu bys časem šel?? taky dodat plix...
jo a jestli tě negr přestal bavit, tak nevim jak to bude s EE Smile
máš pravdu, že negr je blbá postava, ale EE za 1. tě nikdo (90%) nebude brát na exp (high lvl v alli)
2. RB akce v alli taky pro tebe asi ne a za 3. na vyšším lvlu tě to omrzí, protože tě nikdo nebude brát na exp ( svoje peti Mad ) a poleze ti to pomalu...
Návrat nahoru Goto down
Ariza
Anonymní




Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeTue May 25, 2010 6:08 pm

Hmm casem bych chtel do Muchentuchen jestli by ste znova otevreli nabor..
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeTue May 25, 2010 9:09 pm

AA určo +1 ... nemyslím si, že by ho nikdo nebral na exp ... navíc mám pety kolem lvl 50-60 , které bych rád vytáhl a určo nejsem sám Wink , takže může navíc chodit po rb s nima Smile navíc aktiv EE dobrá věc a jestli budeš chtít v budoucnu jít do muchentuchen z AA jsem jedině pro Smile
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Mex

Mex


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 17. 04. 10

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeTue May 25, 2010 10:01 pm

+1 znám zehry...supr človíček a časem se bude hodit
Návrat nahoru Goto down
gatte




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 02. 05. 10

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeWed May 26, 2010 7:18 am

+1
Návrat nahoru Goto down
carcass

carcass


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 05. 10

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeWed May 26, 2010 8:09 am

+1 EEcek neni nikdy dost. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Callisty




Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 03. 05. 10
Age : 40
Location : Okr. Opava

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeWed May 26, 2010 10:13 am

+1, a co se týče expu, mex ho určo rád vyexpí: 6e mexičku Razz bounce afro
Návrat nahoru Goto down
Electra

Electra


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 05. 10

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeWed May 26, 2010 2:12 pm

+1 ale Johnys ma tak trochu pravdu kdyz te nebavi Negr tak EE casem taky omrzi ale pokud to pojedes dal ( pow ) Tak jedine dobre Smile Smile Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
markooo

markooo


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 11. 05. 10
Age : 37
Location : SVK Brezno

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeWed May 26, 2010 2:50 pm

+1,ale podla mna ta to omrzi,za buferov sa zle hra,este wc Ol sa da ,ale PP SE EE bishop ty to maju tazke
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeWed May 26, 2010 3:15 pm

s tím nesouhlasím .. aktiv SE je docela dobrej char Smile
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeWed May 26, 2010 4:12 pm

já měl na subu bishe lvl 51 a musel jsem ho zrušit, protože mě nikdo neexpil a samo se to nedá...
prostě to chce mít buď svýho vláčkaře nebo kámoše co tě bude průběžně expit...
Návrat nahoru Goto down
Bufybufy

Bufybufy


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 21. 04. 10
Age : 36
Location : Most

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeWed May 26, 2010 5:03 pm

+1 Wink
Návrat nahoru Goto down
ponik




Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 30. 04. 10
Age : 31

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeWed May 26, 2010 5:25 pm

jasný proč ne Very Happy +1
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeWed May 26, 2010 7:23 pm

Johnys napsal:
já měl na subu bishe lvl 51 a musel jsem ho zrušit, protože mě nikdo neexpil a samo se to nedá...
prostě to chce mít buď svýho vláčkaře nebo kámoše co tě bude průběžně expit...

a nebo bráchu kterej tě bude exp Razz Razz Razz Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
DeathDuck

DeathDuck


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 21. 04. 10
Age : 27
Location : Blansko

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeWed May 26, 2010 9:59 pm

+1 taky jsem měl aktiv EE ..ae no fun..jak myslíš..a přeji aby tě to nepřestalo bavit
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 2:58 pm

NABRÁNO
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Sponsored content





Prihlaska do akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska do akademie   Prihlaska do akademie I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska do akademie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska do akademie
» přihláška k muchentuchen :-)
» Přihláška
» prihlaska
» Přihláška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliens :: Nábor akce :: Uzavřené přihlášky-
Přejdi na: