Aliens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliens

(Vítejte na ally fórum)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 precti a vyjadri

Goto down 
+4
carcass
gatte
Electra
Johnys
8 posters
AutorZpráva
MrBean :
Anonymní




precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitimeTue May 25, 2010 4:49 pm

- nick herni postavy, lvl, char ----> MrBean 75 lvl Necromancer (sub planuju sws staci si prcnout do big Bauima)
- do jakeho klanu a proc ----> Muchentuchen - proc? no tak hlavni duvod je znamost s tema lidmy obzvlast Johyns
- výbava ----> no mam DC robe set, maye set sperku all +3, TT set sperku all +3, SQ+3+qr, schanim ted tallum heavy set na suba +(nejaka ta low vybava na petech)
- jiné další postavy(peti) ----->
Plastyks ES 77
HapyLadis SE 62
LadySong SWS 56
LadyDance BD 60 (momentalne nevim log Mad)
LadyCat Warlock 56
LadyHorse 41+ (bude sumoner konik)
LadyNabyjecka 41+ (bude moje PP)
no a pak plno dalsi rozjetych postav ktere mam jen na srandu/nudu
+ mam log na SE 73,PP 61, BD 60 (od lomeer, SirAtheros), SWM 77 (od Tabaky007), + dalsi potrebny Smile
- vaše minulé klany (aliance) ----> ZlateZezlo, Smazky, Agony, SilverRiders, SmallSoldier (byl jsme zvolen CL), Sentinels
- něco málo o sobě (jméno,věk..) ----> Jmenuju se Ivan, je mi 18 let, Jsem z Brna. Chodim na stredni skolu do druhaku. Mam rad mejdany, kalby, docela casto sedim u PC a hraju L2 (skoro kazdy den si najdu chvilku)
Ohledne aktivnusti jsem docela dost, ale predem pisu ze v lete jedu na dovolenou do zahranici tak tu nebudu (Johnys vi jezdim tak kazdy leto).
Návrat nahoru Goto down
MrBean :
Anonymní




precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: Re: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitimeTue May 25, 2010 4:54 pm

+SOM+3+acu
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: Re: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitimeTue May 25, 2010 5:37 pm

+1
Návrat nahoru Goto down
Electra

Electra


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 05. 10

precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: Re: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitimeTue May 25, 2010 5:38 pm

Pokud jsi Plastyks Tak +1 ale pokud vim, plastyks pet neni nebo uz jo? affraid
Návrat nahoru Goto down
MrBean :
Anonymní




precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: Re: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitimeTue May 25, 2010 6:54 pm

uz jo Smile (doakzu ti to tak ze jsem ti tu napisu ze jsme ti pomahal exp SH ve FP a chtel jsi mi davat log at te expnu)
Návrat nahoru Goto down
gatte




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 02. 05. 10

precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: Re: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitimeWed May 26, 2010 7:22 am

+1
Návrat nahoru Goto down
carcass

carcass


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 05. 10

precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: Re: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitimeWed May 26, 2010 8:13 am

+1
Návrat nahoru Goto down
Rianel




Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 25. 05. 10

precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: Re: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitimeWed May 26, 2010 8:40 am

+1
Návrat nahoru Goto down
Callisty




Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 03. 05. 10
Age : 40
Location : Okr. Opava

precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: Re: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitimeWed May 26, 2010 10:09 am

MrBeana hnám i Plastykse Smile Ani s jedním nebyl problém Smile A dá se s ním normálně domluvit, pokecat i pomůže Razz. Za mě dávám +1 Wink
Návrat nahoru Goto down
DeathDuck

DeathDuck


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 21. 04. 10
Age : 27
Location : Blansko

precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: Re: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitimeWed May 26, 2010 10:01 pm

+1
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: Re: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitimeThu May 27, 2010 7:46 am

NABRÁNO
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Sponsored content





precti a vyjadri Empty
PříspěvekPředmět: Re: precti a vyjadri   precti a vyjadri I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
precti a vyjadri
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliens :: Nábor akce :: Uzavřené přihlášky-
Přejdi na: