Aliens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliens

(Vítejte na ally fórum)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Příhláška

Goto down 
+4
Dessirre
Johnys
Bufybufy
markooo
8 posters
AutorZpráva
Arcaner(
Anonymní




Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeTue May 18, 2010 10:47 am

Buďte zdrávi Smile

Můj herní nick je Liffy a mám zájem o clan SilentLegion.Proč?Protože si dokážete představit jak je to asi těžké expit EE no clan Smile Navíc vypadáte jako banda dobrých lidí co mají chuť hrát a bavit se.
Jsem EE lvl 62 dá se říct už 63 Smile , vybaven jsem na EE si myslím poměrně dobře.Tůdíž mám BW robe set,Homo + Acu,Stick of Faith + MP up,NM štít a zatím C šperky,to se ovšem v brzké době změní...Peníze už mám teď jen sehnat matroš,crafta a Maje budou na světě Twisted Evil
Což se týče petů částečně sdílím z mým bratrem PP 58,SE 64.Teď jsou pro mně celkem zbyteční,ale až udělám sub myslím si že se budou i hodit.Mimochodem nikdy jsem za EE v žádném jiném clanu nebyl.

Něco málo o mně no:
Je mi 14let,bydlím v Třinci což je město asi hodinu cesty od Ostravy...Mezi mé oblíbené činnosti ve hře patří healování,buffováni no a neuhnu ani před nějakou tou farmou Smile

Jinak by mně celkem zajímalo jaké máte vztahy z Rainbow a GO ...

To je ode mně vše.BTW omlouvám se za ten sloh Razz
Návrat nahoru Goto down
markooo

markooo


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 11. 05. 10
Age : 37
Location : SVK Brezno

Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeTue May 18, 2010 12:07 pm

za mna +1,war nemame,ale s tym expom nwm ci pomozem,velky rozdiel emdzi nami je,musis sa dohodnut s niekym v clane, ally
Návrat nahoru Goto down
Bufybufy

Bufybufy


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 21. 04. 10
Age : 36
Location : Most

Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeTue May 18, 2010 1:14 pm

+1 hezka prihlaska Wink
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeTue May 18, 2010 2:45 pm

+0 nevim jestli nejsi pet a hlavně v alli jsou převážně lidi 70+, takže tu farmu najdeš málokdy...
co se týče toho jak si psal "Jinak by mně celkem zajímalo jaké máte vztahy z Rainbow a GO ..."
semnou je to blbý Razz mě nikdo nemá rád a všichni mě pkujou Smile asi tak, můj názor
Návrat nahoru Goto down
Arcaner
Anonymní




Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeTue May 18, 2010 2:53 pm

Pet nejsem...Mně by jen zajímalo jestli nemáte nějaký výhradný problém z R a jestli nespolupracujete z GO Smile
Návrat nahoru Goto down
Dessirre




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 02. 05. 10

Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Dessirre   Příhláška I_icon_minitimeTue May 18, 2010 4:33 pm

pekna prihlaska, ale podle me by jsi to mel zkusit az budes vyssi lvl.. Basketball -1 , ale tak zalezi na CL
Návrat nahoru Goto down
sona001

sona001


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 21. 04. 10
Age : 50
Location : Praha 3

Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeTue May 18, 2010 10:57 pm

+0 Sonak
Návrat nahoru Goto down
sWaMpEr

sWaMpEr


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 11. 05. 10
Location : Brezno

Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeWed May 19, 2010 6:53 am

+1
Návrat nahoru Goto down
gatte




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 02. 05. 10

Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeWed May 19, 2010 7:20 am

+1
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeWed May 19, 2010 9:55 am

kdo je tvůj brácha ? Smile
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Arcaner
Anonymní




Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeWed May 19, 2010 11:39 am

Nóó,Dexters(Rainbow) Proto ta otázka jak je to s vámi a Rainbow Smile
Návrat nahoru Goto down
Arcaner
Anonymní




Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeWed May 19, 2010 7:09 pm

Přemýšlel jsem nad tím a dospěl jsem k závěru že u vás jak říkáte asi opravdu nenajdu to co hledám,tímto tuto přihlášku odvolávám.Můžete Lock/Delete.
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitimeThu May 27, 2010 7:48 am

ZAMÍTNUTO
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Sponsored content





Příhláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška   Příhláška I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Příhláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihláška
» Přihláška
» Prihlaska
» Přihláška - Bly
» Přihláška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliens :: Nábor akce :: Uzavřené přihlášky-
Přejdi na: