Aliens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliens

(Vítejte na ally fórum)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zadost o Ally

Goto down 
+7
Ahoj
Bufybufy
verilan
Johnys
Mex
DeathDuck
Wolcom
11 posters
AutorZpráva
Dessirre
Anonymní




Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeFri Apr 30, 2010 10:30 pm

Zdravim ALL, jsem CL klanu GanjaTechnics.. Spolecne sme se dohodli, ze by jsme chteli zkusit jit do ally Aliens.. Pripadate nam jako v pohode lidi a dobra parta a to mi hledame.. K minulym allencim prvni jsme byli v Raiders,potom v Devils z tama jsme odesli protoze se nam nelibila aktivita v ally, ktera byla nulova..Dal jsme byli v Infinity - no a to me zacali leavovat hraci z klanu ze si tam pripadaji jak ve skolce Smile takze z tama sme taky odesli..Ted hledame ally s kterou by jsme si uz konecne rozumeli a zustali v ni naporad Smile).. Seznam hracu: Kacabina 65,ARZEN 74, Krysaaak 70,Shinobino18 69,DemonTeeer 78, nekolik subu,Tomur 69,Necrolog 78,Gatte sub.75, Warmech 70,Locker 69, Znalost 70,Flaviol 74,Hermus 69,Kulalo 76sub, entecales 62,facesmasher 72,Peyton 68sub,Mustang 74..
Dal nas vztah k warum nevadi nam wary, prizpusobime se vztah k pvp mame dobry a expy milujeme Very Happy nas klan hodne expi vetsinou v partach a tymove..
A duvod proc chceme jit k Vam.. zkouseli jsme uz dost ally a v zadne se nam nelibilo...Tak doufame, ze budete konecne Ti pravy RazzSmile ...

Preji GL ve hre Smile) Zatim Cafa
Návrat nahoru Goto down
Wolcom

Wolcom


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 04. 10

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeFri Apr 30, 2010 10:39 pm

jestli opravdu vydržíte tak já sem pro .........
Návrat nahoru Goto down
DeathDuck

DeathDuck


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 21. 04. 10
Age : 27
Location : Blansko

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeFri Apr 30, 2010 10:42 pm

jsem pro...ae záleží na zbytku, ae rád bych vás tu uvítal Smile Wink cheers
Návrat nahoru Goto down
Mex

Mex


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 17. 04. 10

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeFri Apr 30, 2010 10:49 pm

Dessi a par lidi z GT znam takze jsem pro....a ty lvly se budou hodit na RB,Dim a farmu takze podle me idealni....snad budete tak v poho jak si o vas myslim:-) +1
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeFri Apr 30, 2010 10:51 pm

moc pár lidí u vás nemusim (Mustang a deemonteer - dmtrisek)
+0
Návrat nahoru Goto down
verilan

verilan


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 30. 04. 10
Age : 26
Location : Česká Lípa

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: -1   Zadost o Ally I_icon_minitimeFri Apr 30, 2010 10:59 pm

Já jsem teda proti... Nelíbí se mi chování nějakých lidí kteří v tom klanu jsou... Mám tu už jeden případ z alliance Raiders kdy si cosi vymyslely proti hráči C00rsLIGHT o nějaké krádeži účtů a začali PKovat... Takže u mě -1[b][i] silent
Návrat nahoru Goto down
Dessirre
Anonymní




Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeFri Apr 30, 2010 11:13 pm

Cafa Verilan COOrsLIGHT - DarkWind. Mrooz tento clovek bydli kousek ode me.. O prazdnach jsme u nej kalivali i s RastaManiu i Gatteho zna s nim byl nejlepsi kamos.. Po prazdninach odjel do Ameru pracovat.. Jak odjel ztratili se nam acc ktere jsme meli spolecne... zmizli veci... zacal s echovat uplne jinak... dokonce i pred Jikkou kteremu dluzil vatu z DarkWinda za SOula delal ze na Coorslightovi neni on a nevi o cem mluvi... Byl to kamos z realu.. a kdyz odjel vsechno vykradl a sebral ucty... Takze asi tak a navic on pknul prva me tak sme ho zacali pkovat taky.. je to snad nezakone za to co udelal???
Návrat nahoru Goto down
verilan

verilan


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 30. 04. 10
Age : 26
Location : Česká Lípa

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeFri Apr 30, 2010 11:57 pm

Ahá, no já tu přestřelku neslyšela celou... Je pravda že když ještě vlakoval dříve za MrOoze tak se choval divně... Je pravda že jinak od vás z klanu lidi neznám kromě Znalost a mě je to vlastně jedno... Jsem tu ani ne 3 hodiny takže je mi opravdu jedno jestli sem půjdete nebo ne Smile[b][i]
Návrat nahoru Goto down
D
Anonymní




Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeSat May 01, 2010 12:39 am

to sem rada Smile ja ho opravdu znam z realu.. a samotnou me prekvapilo to jak se zachoval kdyz odjel on ne ze okradl byvale cleny Avengers ale jeste ke vsemu i kamose z realu..takovy clovek si PK zaslouzi ... a Pknu ho vzdy kdyz ho potkam Smile)) to co udelal me totiz nepripada normalni Smile)
Návrat nahoru Goto down
Bufybufy

Bufybufy


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 21. 04. 10
Age : 36
Location : Most

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeSat May 01, 2010 12:09 pm

+1 kick jde vzdy, ale doufam, ze nebude zapotrebi Smile
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeSat May 01, 2010 12:21 pm

Jestli hledáte ally, kde by jste už opravdu zůstali a budete aktiv .. tak je to rozhodně +Smile Máme slušnou partu a byli by jsme neradi , kdyby se to nějak pokáklo :X Jinak jsme farma a moc wary nemusíme , ne že by jsme nedali žádné pvp Twisted Evil Nic nechceme uspěchat a uvidíme jak se ještě vyjádří většina .. za mě +0,5
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Dessirre
Anonymní




Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeSat May 01, 2010 2:23 pm

Ahojky, opravdu hledame ally s kterou budem konecne spokojeni a zustanem v ni naporad Smile
Návrat nahoru Goto down
Zanzaraah

Zanzaraah


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 19. 04. 10
Age : 33
Location : Brno-Královo pole

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeSat May 01, 2010 4:50 pm

Parkrat sem pekl hermese v martyrs jinak np +1 Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
drtic

drtic


Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 24. 04. 10
Age : 34
Location : Piestany

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeSat May 01, 2010 6:44 pm

par ludi poznam . a dalsi ludia na farmu/rb sa hodia + 1

kto hrava teraz za mustanga ? pokial viem uz davno tu skoncil
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeSat May 01, 2010 6:58 pm

no pravej mustang skončil před nějakou dobou...
teď za něj hraje tušim SirRonaldo -> teda hrával
Návrat nahoru Goto down
ponik




Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 30. 04. 10
Age : 31

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeSat May 01, 2010 11:46 pm

dobrý lvly na expenicko Smile ... +1
Návrat nahoru Goto down
SR71

SR71


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 29. 04. 10
Age : 37

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeSun May 02, 2010 12:22 am

no levely celkem normalni a da se to od PVP clanu cekat ale jinak nevim nevim jesli byvas to u nas byvilo ale vzhledem k tomu ze neznam ani jendoho z vas tak

-1
Návrat nahoru Goto down
Dessirre
Anonymní




Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeSun May 02, 2010 1:22 pm

ano ano.. S tim Mustangem mate pravdu pravy prac uz skoncil a hraje za nej nekdo uplne novy Smile
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitimeSun May 02, 2010 2:55 pm

NABRÁNO
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Sponsored content





Zadost o Ally Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadost o Ally   Zadost o Ally I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zadost o Ally
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» zadost o ally
» Nellyna251
» zadost o AQ:)
» Žádost o aq
» žádost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliens :: Nábor akce :: Nábor do Alliance-
Přejdi na: