Aliens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliens

(Vítejte na ally fórum)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Žádost o AQ

Goto down 
+4
Melinka
iron
Rianel
Mex
8 posters
AutorZpráva
Mex

Mex


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 17. 04. 10

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeMon Jul 05, 2010 11:26 pm

tož znova bych rád zažádal o AQ pač jí podle mě využiju lépe než tu Orfenu.Vlakuju dost lidí a když tu jsem tak jsem i na akcích (WB atd) a vyměnil bych to za tu Orfenu co jsem dostal...a může ju dostat podle me třeba Bufybufy..o už nechám na ostatních...to je asi tak vše mno...dik Mex
Návrat nahoru Goto down
Rianel




Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 25. 05. 10

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeTue Jul 06, 2010 8:44 am

davam mexovy +1 a take znova zadam o aq nwm kam se podelo ten topic pred tim Razz ma dyku/luk aq vyuziju
Návrat nahoru Goto down
iron




Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 07. 06. 10
Location : vláčky Varka xD

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeTue Jul 06, 2010 9:44 am

Rianel napsal:
davam mexovy +1 a take znova zadam o aq nwm kam se podelo ten topic pred tim Razz ma dyku/luk aq vyuziju

nemas uz aq?
Návrat nahoru Goto down
Rianel




Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 25. 05. 10

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeTue Jul 06, 2010 11:15 am

nemám
Návrat nahoru Goto down
Melinka

Melinka


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 09. 06. 10
Age : 35
Location : New Bor City

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeWed Jul 07, 2010 1:22 pm

vsak mex uz aq ma ne?Mad
Návrat nahoru Goto down
Sergino

Sergino


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 11. 06. 10

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeThu Jul 08, 2010 6:42 pm

ja nic? Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Rianel




Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 25. 05. 10

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeFri Jul 09, 2010 2:06 pm

sergi dyt ani nehrajes Razz
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeFri Jul 09, 2010 3:21 pm

-1 vám dvoum...
za 1. oba dva jste dostali orfenu, tak nevim proč by jste to měli dostat/vyměnit a dělat nějaký výjimky...
za 2. Mex už je 78, tak si myslim, že bude převážně (90%) expit suba a na akce bude chodit za nuka
za 3. oba dva už máte podle me AQ... mex mi to ukazoval v tradu a 2x jsem se ho ptal jestli nekecá a on řikal že je jeho.. potom rianel psal v clanu že vyměnil AM za AQ, myslim že to půlka lidí v clanu vidělo Smile
Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
drtic

drtic


Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 24. 04. 10
Age : 34
Location : Piestany

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeFri Jul 09, 2010 3:37 pm

podporujem johnysa to co pise je pravda no... Suspect
Návrat nahoru Goto down
Rianel




Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 25. 05. 10

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeFri Jul 09, 2010 3:40 pm

no ale ja uz ji nemam protoze ted schanim AMku s acu abych mel na nuka a byl jsem u obou sfarmenych ....
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeFri Jul 09, 2010 4:25 pm

počkej, takže ty si vyměnil AMku za AQ, prodal si AQ a teď sháníš AM ?Smile docela blbost ne?
Návrat nahoru Goto down
Rianel




Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 25. 05. 10

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeFri Jul 09, 2010 5:14 pm

jn :S ale byl sem blbej :-/ sem si mel pockat a mel bych oboje
Návrat nahoru Goto down
Melinka

Melinka


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 09. 06. 10
Age : 35
Location : New Bor City

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeFri Jul 09, 2010 7:39 pm

Me taky Mex 2x ukazoval AQ v trade a rikal, ze je jeho :p
Návrat nahoru Goto down
Johnys




Poèet pøíspìvkù : 277
Join date : 17. 04. 10
Age : 30
Location : Praha 4

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeFri Jul 09, 2010 7:55 pm

no vidíš, takže další kdo to ví... jako nechci bejt hajzl, ale tak přece když už někdo má AQ, tak přece nedostane další... a hlavně když předtim dostali orfenu, takže by to bylo nefér vůči clanu... je čas na další
Návrat nahoru Goto down
Mex

Mex


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 17. 04. 10

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeSat Jul 10, 2010 9:57 pm

zaprve jsem rikal ze to vymenim za orfenu pac to vyuziju lepe tu AQ:X a tu AQ co jsem vam ukazoval jsem mel PUJCENOU od Srongerse pac jsem ho vlacil tak mi to pujcil na 2 dny...a te dmi napisete ze uz mam takze nemam narok? kazdopadne s vama chci mluvit s kazdym a chcu vysvetleni pac ty vase kecy nechapu PM IN GAME
Návrat nahoru Goto down
Ahoj
Admin
Ahoj


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 16. 04. 10
Age : 33
Location : Praha 4

Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitimeSun Jul 11, 2010 1:18 am

tak je to tady vyřešený , doufám že se pro příště "všichni" rozhodnete a nebudete hned chtít něco co vám poslouží přece jenom o něco míň .) beru v úvahu všechny , proto věřím že se dostane na všechny Smile

VYDÁNO
Návrat nahoru Goto down
https://aliens.forumczech.com
Sponsored content





Žádost o AQ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o AQ   Žádost o AQ I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o AQ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» zadost o AQ:)
» Žádost o aq
» žádost
» žádost...
» Žádost o .......

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aliens :: Výběr z CWH-
Přejdi na: